Popularne usługi

Nasi klienci

Commercial Break Kiedy oddaje nasz samochód w serwisie Dora, wiem że oddaje go w dobre ręce.

Sławomir Goleń
Właściciel
Cellfast Dora zajmuje się naszą flotą samochodową i robi to profesjonalnie.


Heuristic Dora opiekuje się naszymi autami firmowymi i jak dotąd zawsze możemy na nich liczyć :)

Łukasz Gierucki
Pełnomocnik
PCO LUMEX Utrzymują naszą flotę na chodzie - naprawiają profesjonalnie i zawsze w podanym wcześniej czasie, zdecydowanie polecam!

Kamil Gierucki
Dyrektor Logistyki
Wymiana opon - serwis opon

Dobre opony połową sukcesu

Założenie dobrych opon do naszego samochodu gwarantuje bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. W zależności od rodzaju samochodu, jego przeznaczenia oraz pory roku stosuje się różne opony. W lecie opony muszą mieć dobrą przyczepność do asfaltu, w czasie deszczu odpowiednio odprowadzać wodę z pod opony oraz powinny posiadać odporność na wysokie temperatury. W zimie opony muszą dobrze radzić sobie z śliską nawierzchnią, odprowadzać błoto pośniegowe oraz wykazywać się dobrymi właściwościami podczas niskich temperatur.

Dlaczego warto wymieniać opony

Po kilku sezonach opona zużywa się oraz traci swoje właściwości, co powoduje, że jazda na starych oponach staje się niebezpieczna. Gdy założymy nowe, dobrej jakości opony, w których bieżnik jest wysoki a guma posiada odpowiednie właściwości,  jazda takim samochodem jest bezpieczna oraz dużo bardziej komfortowa.

Korzystanie z usług fachowców

Gdy chcemy wymienić opony warto udać się do dobrego serwisu. Wyposażony jest on w wysokiej jakości sprzęt gwarantujący odpowiedni montaż opony na felgę. Również wykwalifikowani pracownicy profesjonalnie wykonają wymianę oraz doradzą jakie opony będą najlepsze do danego modelu samochodu.baner